Угода користувача

Інтернет-магазин Croc.com.ua (далі Інтернет-магазин) з одного боку і замовник товарів (далі - Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. Реєстрація користувача

1.1. Реєструючись і / або оформляючи замовлення на сайті https://croc.com.ua/ Покупець погоджується з цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам (за винятком випадків, передбачених законодавством України - за рішенням суду, за офіційними запитами Прокураури, Служби безпеки України), але зберігаються для забезпечення своєчасної обробки замовлень, продажу товарів та надання послуг, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин Croc.com.ua залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилка клієнтам, інша маркетингова або рекламна діяльність).

1.3. Реєструючись на сайті https://croc.com.ua/, Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних для забезпечення своєчасної обробки і виконання замовлень.

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін і пароль, за безпеку яких самостійно несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на сайті https://croc.com.ua/. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов'язується самостійно змінити пароль доступу до особистого кабінету на сайті https://croc.com.ua/, а в разі не можливості зробити це самостійно - повідомити про це нам.

1.5. Покупець має право запросити, змінити або видалити свої персональні дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши його на відповідний контактний адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті https://croc.com.ua/, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни або видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

2. Прийом і обробка замовлень

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту https://croc.com.ua/, а також за телефонами, вказаними на сайті.

2.2. Якщо замовлення зроблене за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця з 10.00-19.00) представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення на протязі години. Якщо замовлення зроблене в неробочий час, вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем в найближчий робочий день.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу і телефон про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями і незабаром з ним зв'яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються і уточнення умов оплати і доставки .

2.4. Замовлення не рахується оформленим (тільки для оплати готівкою), якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину по телефону (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі і т.п.).

3. Доставка і оплата

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Оплата і доставка".

3.2. Підтверджені замовлення доставляються в термін 1-2 дня по Києву і 2-3 дня по Україні (залежить від населеного пункту). Тим часом, Покупець розуміє про можливість виникнення ситуацій, при яких на доставку потрібно більше 3 робочих днів (сприятливі погодні умови, підвищена завантаження транспортних або кур'єрських служб (передсвяткові дні), військові положення та інші форс-мажорні обставини, які не залежать від Магазину) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет-магазин Croc.com.ua не приймає на себе жодних зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною доставкою замовлення транспортно-логістичної компанією. Якщо Покупця не влаштовують терміни поставки, він має право відмовитися від замовлення.

4. Умови угоди

4.1. Інтернет-магазин Croc.com.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Інтернет-магазин Croc.com.ua зобов'язується попередити зареєстрованих Покупців по електронній пошті, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет-магазину повідомлення такого роду.

5.2. Інтернет-магазин Croc.com.ua зобов'язується публікувати у вільному доступі для Покупців умови цієї Угоди на своєму сайті.

5. Відмова від відповідальності

Інтернет-магазин Croc.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. Інтернет-магазин Croc.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.