Обмін або повернення товарів

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" обмін або повернення товару здійснюється протягом перших 14 днів з моменту покупки.

Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні й не має слідів використання: подряпин, потертостей і т.п.

При обміні / повернення товару має бути збережено:

  • повний комплект товару
  • цілісність і всі компоненти пакування (що не пошкоджена пакувальна коробка, пакувальні пакети тощо)
  • ярлики і бирки
  1. У 14-денний термін з моменту покупки сповістіть відділ продажів магазину Croc.com.ua про бажання обміняти товар або повернути його за телефонами, вказаними в розділі "Контакти".
  2. Надійно упакуйте товар в тій же комплектності в якій Ви його отримали і відправте посилку за адресою, погодженим з нашим менеджером. Звертаємо Вашу увагу, що ми не приймаємо повернень відправлених з накладеним платежем.
  3. Дочекайтеся отримання посилки нашим представником. Чекайте коли відповідальний менеджер магазину зв'яжеться з вами для узгодження деталей повернення грошових коштів.

Повернення коштів покупцеві проводиться в термін від 1 до 3 календарних днів з моменту прийняття рішення сервісною службою магазину про можливість повернення коштів. Повернення проводиться шляхом перерахування на банківську карту покупця.

Зверніть увагу, якщо присланий Вами товар не підлягає поверненню, ми будемо змушені відправити його назад за Ваш рахунок.

У разі не задовільного стану товару (товар має сліди використання, пошкоджена або відсутня упаковка, є подряпини, потертості і т.п.) можливе повернення грошових коштів з дисконтом від -20%. Можливість повернення коштів за некондиційний товар обговорюється персонально з відповідальним менеджером.

Звертаємо Вашу увагу! Зіпсовані в результаті недобросовісної експлуатації товари відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" поверненню або обміну не підлягають!